ارسال کننده
avatar

 • 3023 تصویر
 • I don't have time to hate Anyone i either love you or i don't care at all

  اطلاعات تصویر

  اینفینیتی ویژن گرن توریزمو کانسپت یکی از خودروهایی است که به طور اختصاصی برای بازی اتوموبیلرانی گرن توریزمو ۶ طراحی شده است. پس از معرفی خودرو ویژن گرن توریزمو کانسپت در بازی ویدیویی گرن توریزمو در اواخر سال گذشته، اینفینیتی اخیرا این مدل مفهومی …

  اینفینیتی ویژن گرن توریزمو کانسپت یکی از خودروهایی است که به طور اختصاصی برای بازی اتوموبیلرانی گرن توریزمو ۶ طراحی شده است.

  پس از معرفی خودرو ویژن گرن توریزمو کانسپت در بازی ویدیویی گرن توریزمو در اواخر سال گذشته، اینفینیتی اخیرا این مدل مفهومی را از دنیای مجازی وارد دنیای واقعی کرده است. اینفینیتی ویژن گرن توریزمو کانسپت یکی از خودروهایی است که به طور اختصاصی برای بازی اتوموبیلرانی گرن توریزمو ۶ طراحی شده است.

  اینفینیتی ویژن گرن توریزمو توسط تیم اینفینتی در پکن، چین شکل گرفته و طراحی ظاهری آن بیشتر بر خودرویی مناسب برای پیست استوار است. این خودرو از پیشرانه هیبریدی ۴.۵ لیتری هشت سیلندر خورجینی نیرو می گیرد و به رینگ های فیبر کربنی با تک قفل مرکزی مجهز شده است. توزیع وزن در آن به صورت ۴۵ درصد در جلو و ۵۵ درصد در عقب صورت گرفته است.

  تیم طراحی با حفظ زبان طراحی اینفینیتی برخی ویژگی های چینی را نیز به این خودرو اضافه کرده اند. حرکت سیال خطوط با الهام از خوشنویسی و نقاشی های منظره سنتی چینی شکل گرفته اند. در قسمت جلو فرمی عضلانی خودنمایی می کند و جلو پنجره بسیار بزرگ به اندازه شکاف بین چراغ ها امتداد یافته است. ورودی های هوای بزرگ زیر جلو پنجره به همراه چراغ های باریک و اخمو در مجموع چهره ای تهاجمی به خودرو بخشیده اند. گلگیرهای خودرو نیز تقریبا به طور کامل چرخ ها را احاطه کرده اند.

  منبع: titreakhbar

  اینفینیتی ویژن گرن توریزمو کانسپت یکی از خودروهایی است که به طور اختصاصی برای بازی اتوموبیلرانی گرن توریزمو ۶ طراحی شده است. پس … ادامه مطلب

  تعداد بازدید : 216

  امتیاز : 3

  سایز تصویر : ۵۶۸۹x۳۳۳۳

  حجم تصویر : ۱.۶ مگابایت

  تاریخ ارسال : ۱۱ دی ۱۳۹۴

  اینفینیتی ویژن گرن توریسمو Infiniti Vision Gran Turismo

  افرادی که این تصویر را پسندیده اند

 • avatar
 • امتیاز امتیاز تصویر : 3
  لایک کننده‌ها
  Loading علاقه‌مندی

  منتظر نظرات شما هستیم

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  قوانین نظرات : 1-نظرات باید به فارسی نوشته شوند. 2-نظرات باید مربوط به تصویر باشند.