ارسال کننده
avatar

 • 3023 تصویر
 • I don't have time to hate Anyone i either love you or i don't care at all

  اطلاعات تصویر

  طراحی در سال ۲۰۱۱ برای لسانجلس یک چالش بود,که به دنبال پیدا کردن جذاب ترین خودرو در فیلم جدید خود باشند.طراحان و نویسندگان فیلم از استودیوی پیشرفته طراحی مرسدس بنز در (آلمان) و کارلسبد (ایالات متحده آمریکا)استفاده کردند.

  طراحان در استودیو طراحی پیشرفته مرسدس بنز در کارلسبد کالیفرنیا اعلام رسمی کردند که این شرکت پادشاه سبک هالیوود در طراحی و تکنولوژی ساخت خودرو طی ۱۲۵ سال گذشته در ارائه نوآوری بوده است.

  مرسدس نقره ای فلش نقش خود را در مسابقات اتومبیل رانی و تکنولوژی و تست های کاراکتر ها به خوبی ایفا کرده است.این مدل از مرسدس بنز در آینده ای نزدیک در فیلم آذرخش نقره ای برای نجات جان دو نفر به نام های Hans05 و Franz02 که طی یک دوئل که با یکدیگر انجام می شود استفاده می شود.

  مشخصه این خودرو ارتفاع کم بر روی چهار چرخ است که شاهکارهایی همچون طراحی آیرودینامیکی,ظاهری دلچسب, نوآوری های فنی، مورب، غلتک hubless که چرخ ها در آن قرار دارد و اجازه می دهد تا فرمان به راحتی در تمام جهات بخوبی عمل کند

  ترجمه و نوشته شده توسط سجاد حیدری

  طراحی در سال ۲۰۱۱ برای لسانجلس یک چالش بود,که به دنبال پیدا کردن جذاب ترین خودرو در فیلم جدید خود باشند.طراحان و نویسندگان … ادامه مطلب

  تعداد بازدید : 411

  امتیاز : 14

  سایز تصویر : ۵۶۰۰x۳۴۰۰

  حجم تصویر : ۱.۵ مگابایت

  تاریخ ارسال : ۸ آذر ۱۳۹۴

  مرسدس بنز نقره ای مفهومی Mercedes-Benz Silver Arrow

  افرادی که این تصویر را پسندیده اند

 • avatar
 • avatar
 • امتیاز امتیاز تصویر : 14
  لایک کننده‌ها
  Loading علاقه‌مندی

  منتظر نظرات شما هستیم

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  قوانین نظرات : 1-نظرات باید به فارسی نوشته شوند. 2-نظرات باید مربوط به تصویر باشند.