ارسال کننده
avatar

 • 2120 تصویر
 • if i has to choose between loving you, and breathing. I would use my last breath to say I LOVE YOU

  اطلاعات تصویر

  چـوی جون هی Choi Jun hee در سوم سپتامبـر ۱۹۹۳ بدنیـا اومد و چند سـال بعـد گیتـار بدست گرفت و به همراهـش نوشتن رو آغـاز کرد ؛ ولی جالب اینجـا بود که این خواننده ی کـره ای ٬ قبل از شـروعِ فعالیتـش در کـره ٬ آلبـوم ژاپنـیِ خودش رو بیرون داده بود..

  اوایل همـه اون رو به اسم ‘Junie’ میشـناختن ٬ ولی عاقبت با اضـافه شدن L از اول کلمـه ی ‘love’ ٬ اسـم معروفِ این ستـاره بر سر زبون ها افتـاد ؛ ‘Juniel’ …
  چوی جون هه در ۳ سپتامبر سال ۱۹۹۳ در کــــــره ی جنوبی به دنیا امد.در دوران کودکی،جون هه شروع به آواز خوندن و رقـــــ.صیدن کرد و بوآ سولوئیست معروف هم الهام بخش اون بود.جون هه در سال سوم دبیرستان شروع به نواختن گیتار کرد.وقتی شانزده ساله بود ،اولین آهنگش به نام “Boy” رو نوشت که بعدها جزو آهنگای اولین مینی آلبوم ژاپنیش شد.وقتی در ژاپن تحصیل میکرد، برنده ی امتحان ورودیه Niji Iro Supernova شد و خیلی از خواننده ها و شاعرهای سراسر دنیا رو شکست داد.
  Juniel آموزشهای مقدماتیش رو تو کــــــره در کمپانیه Good Entertainment که خانه ی سابق خیلی از هنرمندان مثل Yubin ، G.NA از واندرگرلز و Uee از After School بود، شروع کرد. بعدا در کمپانیه FNC Entertainment امتحان ورودی داد و در یک روز با جانگ یونگهوا از CN Blue کاراموز این کمپانی شد.

  چـوی جون هی Choi Jun hee در سوم سپتامبـر ۱۹۹۳ بدنیـا اومد و چند سـال بعـد گیتـار بدست گرفت و به همراهـش نوشتن … ادامه مطلب

  تعداد بازدید : 353

  امتیاز : 3

  سایز تصویر : ۲۵۶۰x۱۴۴۰

  حجم تصویر : ۱.۷ مگابایت

  تاریخ ارسال : ۴ مهر ۱۳۹۴

  والپیپر زیبا از چـوی جون هی Choi Jun hee

  افرادی که این تصویر را پسندیده اند

 • avatar
 • امتیاز امتیاز تصویر : 3
  لایک کننده‌ها
  Loading علاقه‌مندی

  منتظر نظرات شما هستیم

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  قوانین نظرات : 1-نظرات باید به فارسی نوشته شوند. 2-نظرات باید مربوط به تصویر باشند.