ارسال کننده
avatar

 • 3023 تصویر
 • I don't have time to hate Anyone i either love you or i don't care at all

  اطلاعات تصویر

  مکان بهترین هتل های شارجه دبی را می توان در طول سواحل «جامریا » با مناظر بزرگ و زیبای دریای سیاه دانست. و نیز حوزه creek که به مرکز شهر نزدیکتر است از دیگر مکانهایی است که یک توریست بین المللی می تواند این هتل های بزرگ شارجه دبی را برای اقامت بیابد.
  هتل های شارجه دبی تسهیلات لوکس حیرت انگیزی را برای میهمانان بلند مرتبه خود ارائه می کنند.
  غیر بومی ترین هتل شارجه دوبی ، هتل Burj Al Arab است که هر طبقه آن برای خود یک بخش پذیرش و کنترل ورود و خروج مجزا دارد. از دیگر هتل های سحرآمیز شارجه دوبی می توان به Shangri-La Hotel Dubai و Royal Mirage اشاره کرد.
  دو هتل دیگر بزرگ شارجه دوبی Fairmont Dubai و Grand Hyatt Dubai هستند که هر دوی این هتل ها بخشی از هتل های زنجیره ای بین المللی بزرگ می باشند که تسهیلاتشان تا حد امکان با فرهنگ و احتیاجات محلی متناسب شده است.
  اینها تنها هتل های شارجه دبی نیستند که توانسته اند تسهیلات متناسب با فرهنگ محلی را به وجود بیاورند. از هتل های بین المللی دیگری که موفق به انجام این امر شده اند می توان به JW Marriott, Ramada, Ritz-Carlton و Le Meridien و همچنین سه هتل شخصی شارجه دبی اشاره کرد.
  به هر حال هیچ توصیف و توضیحی در مورد هتل های شارجه دبی بدون اینکه از هتل های AdmiralPlaza hotel و Rydges Plaza Hotelنامی برده شود کامل نخواهد بود. به طور کلی هتل های منحصر به فرد دیگری در شارجه دبی وجود دارند که تجارب متفاوتی را برای ملاقات کنندگان از یک شهر عربی به ارمغان خواهند آورد.

  تعداد بازدید : 378

  امتیاز : 11

  سایز تصویر : ۲۵۶۰x۱۶۰۰

  حجم تصویر : ۱ مگابایت

  تاریخ ارسال : ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

  هتل زیبا در دبی Royal Mirage Dubai

  افرادی که این تصویر را پسندیده اند

 • avatar
 • avatar
 • امتیاز امتیاز تصویر : 11
  لایک کننده‌ها
  Loading علاقه‌مندی

  یک نظر در “هتل زیبا در دبی Royal Mirage Dubai

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  قوانین نظرات : 1-نظرات باید به فارسی نوشته شوند. 2-نظرات باید مربوط به تصویر باشند.