ارسال کننده
avatar

 • 253 تصویر
 • I wish you were here with me

  اطلاعات تصویر

  جونگ یونهو (به کره ای:정윤호، متولد ۶ فوریه ی ۱۹۸۶)،بیشتر با اسم مستعار 유노윤호) U-Know,U-Know YunHo) در کره ی جنوبی و یونهو (ユンホ) در ژاپن،شناخته می شود.وی یک خواننده ی کره ای است و گهگاهی به حرفه ی بازیگری می پردازد.او رهبر گروه پسرانه ی تی وی ایکس کیو (TVXQ) می باشد – دومین عضوی بود که به گروه ملحق شد و دومین فرد بزرگ گروه بود -.پس از معلق شدن فعالیتهای گروه،به همراه چانگمین – یکی دیگر از اعضای گروه – تحت همین نام به ادامه ی فعالیتهای خود پرداخت.و با انتشار تک آهنگ “(Why? (Keep Your Head Down (چرا؟ تعظیم کن)” در ژانویه ی ۲۰۱۱،بازگشت دونفره ی تی وی ایکس کیو را اعلام کرد.
  یونهو در گوانگجوی کره جنوبی متولد شد و در همانجا پرورش یافت.وی یک خواهر کوچکتر به نام جی هی دارد.از همان دوران کودکی بخاطر نامساعد بودن وضعیت مالی خانواده مجبور به انجام کارهای مختلف و تامین مخارج تحصیل خواهرش شد.یونهو با وجود مخالفت های پدر و مشکلات مالی،شهر خود را ترک کرد و برای دست یابی به هدفش به سئول نقل مکان کرد و سختی های زیادی را در این راه متحمل شد.در سن سیزده سالگی بعد از موفقیت در مسابقه ی رقص،به کمپانی اس ام ملحق شد.
  قبل از شروع به کار در سال ۲۰۰۳،در موزیک ویدئوی دانا با عنوان “الماس” به عنوان رقاص و رپر حضور یافت.همچنین رقاص بسیار از خوانندگان دیگر کره ای و بعضی از خوانندگان چینی بود.وی قبل از آغاز به کار،چهار سال در آکادمی موسیقی اس ام آموزش دید.
  به گفته ی خود اسم مستعارش را U-Know انتخاب کرد،چون می خواست به عنوان رهبر گروه همه را درک کن،”I know you (من میشناسمت،من می فهممت)”،”I know that you know that I know you, so you know that i know that we know eachother (می دونم تو میدونی که من تو رو می فهمم،پس تو می دونی من می دونم که ما همدیگرو می فهمیم!)”
  در ۳ آوریل ۲۰۱۰،اوکس وقفه در فعالیت های ژاپنی تی وی ایکس کیو و تمرکز بر فعالیت های تکی اعضا را اعلام کرد.در اواخر همان ماه بیان داشت که ججونگ،یوچون و جونسو با نام جی وای جی در کنسرت توکیو دم حضور خواهند داشت.
  از آگوست تا سپتامبر ۲۰۱۰،یونهو و چانگمین با نام تی وی ایکس کیو و به عنوان عضوی از SMTown Live ’۱۰ World Tour،در سئول،لس‌آنجلس و شانگهای به اجرا پرداختند.این دو با آهنگ جدید “Maximum” به روی صحنه رفتند.و یونهو به تنهایی آهنگ “Why” را اجرا کرد.
  در ۲۳ نوامبر ۲۰۱۰،کمپانی اس ام اعلام کرد تی وی ایکس کیو با دو عضو – یونو یونهو و مکس چانگمین – اوایل سال ۲۰۱۱ فعالیت های خود را از سر خواهد گرفت.در ۲۴ نوامبر ۲۰۱۰،کمپانی اوکس،همچنین کمپانی اس ام در ژاپن،بیانه ای مبنی بر تمدید قرارداد هنرمندان کمپانی اس ام در اوکس منتشر کرد.این قضیه شامل حال تی وی ایکس کیو نیز شد،این دو تحت نظر اوکس به فعالیت های خود ادامه دادند

  جونگ یونهو (به کره ای:정윤호، متولد ۶ فوریه ی ۱۹۸۶)،بیشتر با اسم مستعار 유노윤호) U-Know,U-Know YunHo) در کره ی جنوبی و یونهو (ユンホ) … ادامه مطلب

  تعداد بازدید : 147

  امتیاز : 6

  سایز تصویر : ۱۶۰۰x۱۲۰۰

  حجم تصویر : ۳۳۳ کیلوبایت

  تاریخ ارسال : ۲۶ خرداد ۱۳۹۴

  والپیپر زیبا از U.Know YunHo عضو گروه TVXQ

  افرادی که این تصویر را پسندیده اند

 • avatar
 • avatar
 • avatar
 • avatar
 • امتیاز امتیاز تصویر : 6
  لایک کننده‌ها
  Loading علاقه‌مندی

  منتظر نظرات شما هستیم

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  قوانین نظرات : 1-نظرات باید به فارسی نوشته شوند. 2-نظرات باید مربوط به تصویر باشند.