ارسال کننده
avatar

 • 3493 تصویر
 • ! Where Words Fail , Photos Speak

  اطلاعات تصویر

  جانگ ایل وو Jung Il Woo بازیـگر ٬ خـواننده و مدلِ کــــــره ایِ کـه در نهـم سپتـامبر ۱۹۸۷متولـد شد و بـرای یادگیـریِ اصـولِ بازیـگری به انجمـنِ هنـریِ سئول رو اورد و بعد از اون ٬ تحصیلاتـش رو در زمینـه ی تئاتر و فیلـم در دانشگـاهِ Hanyang ادامـه داد..

  ایفـای نقش در سریالهـایی مثل Flower Boy Ramyun Shop و Moon Embracing the Sun بود کـه تونست درخششِ این فرزندِ اخبـارگـوی سابق رو از هر زمـانی بیشتـر کنـه..

  در آگوست ۲۰۰۶ ٬ ایـل وو صدمـات زیـادی رو از طــرف یک تصـادفِ وحشتنـاکِ ماشیـن متحمل شد و این هنگامـی بود که همـراه با دوست دوران بچـگیش و بازیـگر لـی میـن هـو که اونهـم به شدت آسیب دیـد ٬ رانندگـی میکـرد..
  درابتدا شهرت جونگ به خاطــــر نقشش در سریال High Kick محصول سال ۲۰۰۶ که در اونجا نقش پسر موتورسوار مشکل ساز به اسم لی یون هو رو داشت، افزایش پیدا کرد.بعد از چندین نقش کوتاه در سریالهای تلویزیونی و نقش مکمل در فیلم کمدی رمانتیک My Love، جونگ به عنوان نقش اصلی در سریال تاریخیه ام بی سی یعنی The Return of Iljimae که محصول سال ۲۰۰۹ بود بازی کرد.
  جونگ در نمیاشنامه ی پرفروش Beautiful Sunday نقش چالش برانگیزی رو به عنوان جوانی که بیماری ایــدز داشت و همجنــــس گرا بوده انتخاب کرد.حضور بعدیه جونگ در تلویزیون کــــــره مربوطــــ بوده به نقش جوان آرمان گرا و کلاس بالا به اسم لی ته یون در سریال کمدی رمانتیک My Fair Lady محصول سال ۲۰۰۹ بود و با ایفای نقش یه زمانبند شوخ و امروزی در سریال ۴۹ روز، ترکوند و مرکز توجه ها قرار گرفت.

  محبوبیتش به خاطــــر ایفای نقش در سریال Flower Boy Ramyun Shop محصول سال ۲۰۱۱ گسترش پیدا کرد ، جایی که اون نقش وارث متکبری به نام چا چی سو بازی کرد و در سال ۲۰۱۲ در سریال تاریخیه Moon Embracing the Sun بازی کرد. در ۴ می سال ۲۰۱۲ قرار دادی رو امضا کرد که به وسیله ی اون تحت مدیریت کمپانیه Soop Management قرار گرفت.
  از زمان شروع به کار جونگ ایل وو، لبخند مردونه ش نگاه جذابش باعث شد که تکیه گاه اصلیه تبلیغات در کــــــره ی جنوبی باشه. تبلیغات جونگ ایل وو شامله محصولات جدید کــــــره ی جنوبی مثل گوشیهای موبایل LG LTE II ، پیتزای Domino ، لباسهای ورزشیه Fila و ریش تراش Philips هستش.جونگ ایل وو نه تنها با حضورش در تلویزیون و چاپ شدن عکسش برای این کمپانی ها میدرخشه ، بلکه اغلب به طــــور شخصی در بین عموم حاضر میشه و امضا میده و با برنده ی مسابقه های این کمپانیها عکس میندازه.
  جونگ لقب ستاره کــــــره ای( بین المللی) رو به دست آورد.اون به طـــــــــــور فعالانه با طـــــــــــرفدارای سراسر جهان از طـــــــــــریق وبسایتهای اجتماعی مثل تویــــیتر، فیـــــس بوک، ویبو و me2day در ارتباطـــــــــــه.

  جانگ ایل وو Jung Il Woo بازیـگر ٬ خـواننده و مدلِ کــــــره ایِ کـه در نهـم سپتـامبر ۱۹۸۷متولـد شد و بـرای یادگیـریِ اصـولِ … ادامه مطلب

  تعداد بازدید : 393

  امتیاز : 12

  سایز تصویر : ۱۶۰۲x۹۰۰

  حجم تصویر : ۲۶۰ کیلوبایت

  تاریخ ارسال : ۱۱ فروردین ۱۳۹۴

  والپیپر از جانگ ایل وو Jung Il Woo

  افرادی که این تصویر را پسندیده اند

 • avatar
 • امتیاز امتیاز تصویر : 12
  لایک کننده‌ها
  Loading علاقه‌مندی

  3 نظر در “والپیپر از جانگ ایل وو Jung Il Woo

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  قوانین نظرات : 1-نظرات باید به فارسی نوشته شوند. 2-نظرات باید مربوط به تصویر باشند.

  • avatar

   اره..البته من همون سالی که داشت از کشور خودشون پخش میشد یه سری عکس و ویدئو از فیلم دیده بودم میدونستم تهش میمیره ولی بازم کلی گریه ام گرفت.. :cry:

  • avatar

   مرد حال ما رو گرفت :cry: :cry:
   البته تو فیلم ;-)

  • avatar

   ایل وو…………عشقم. :-* ♥♥♥