ارسال کننده
avatar

 • 3511 تصویر
 • ! Where Words Fail , Photos Speak

  اطلاعات تصویر

  کیم جونسو (کــــــره‌ای: 김준수، ژاپنی: ジュンス); متولد ۱۵ دسامبر ۱۹۸۶ ثبت شده در اول ژانویه ۱۹۸۷ می‌باشد. او همچنین با نام شیا با (تلفظــــ شی -اه) بر روی صحنه شناخته می‌شود. خواننده و ترانه سرا، و بازیگر که بیشترین شهرتش بخاطــــر عضویت در گــروه‌های TVXQ و جی‌وای‌جی است. او اخیرا به عنوان بازیگر موزیکال هم فعالیت می‌کند.
  کیم جونسو درگیونگی-دو, کــــــره جنوبی بزرگ شد. مادرش Miss Korea (دختر شایسته) سابق کــــــره‌است. جونسو یک برادر دوقلو به نام جونهو که دارد که با نام زونو شناخته می‌شود.

  Junsu بعد از شرکت در ششمین سالگرد برنامه Starlight Casting System با شرکت SM Entertainment قرار داد بست. او در سن یازده سالگی به شرکت SM Entertainment پیوست و اولین قراردادش در ۱۲ فوریه سال ۲۰۰۰ بود.

  در سال ۲۰۰۲ جونسو در برنامه‌ای به نام “Survival Audition- هی جون در مقابل گانگ تا-نبرد قرن “به همراه این هیوک و سونگ مین از ســــو.پــــر جونیور و سه عضو از گــروه راک TRAX (جی کیم , نومین وو و کانگ جونگ وو) ظــــاهر شد. این برنامه *****یله مون هی جون و کانگ تا، دو عضو گــروه H.O.T. و دو عضو سابق شرکت SM Entertainment داوری می‌شد. کانگ تا از جونسو بسیار تعریف کرد و گفت که او استعداد خواننده اصلی شدن را دارد.
  در ۳۱ جولای سال ۲۰۰۹، جونسو به همراه دو عضو TVXQ کیم جیجونگ و پارک یوچون درخواستی را به دادگاه بخش مرکزی سئول برای تعیین صحت اعتبار قراردادشان با شرکت SM Entertainment ارائه دادند. مشاوران حقوقی آنها قبلا هشدار داده بودند که قرارداد ۱۳ ساله بسیار طـــــــــــــولانی است، برنامه‌های اجـــــرایی بدون تایید و اجازه اعضا انجام می‌شود، شرایطـــــــــــــ قرارداد بدون آگاهی یا توافقشان تمدید شده و درآمد گــروه به طـــــــــــــور منصفانه بین اعضای گــروه تقسیم نمی‌شود.

  دادگاه بخش مرکزی سئول با یک قرارداد موقت برای سه عضو موافقت کرد و در اکتبر سال ۲۰۰۹ حکمی را مبنی بر دخالت نکردن شرکت SM Entertainment در فعالیت‌های شخصی اعضا صادر نمود و همچنین به اعضا اجازه داده شد که همچنان به عنوان عضو TVXQ فعالیت کنند. اخیرا دادخواه اصلی اعتبار یا عدم اعتبار قرارداد سه عضو با شرکت SM Entertainment در جریان است.

  کیم جونسو (کــــــره‌ای: 김준수، ژاپنی: ジュンス); متولد ۱۵ دسامبر ۱۹۸۶ ثبت شده در اول ژانویه ۱۹۸۷ می‌باشد. او همچنین با نام شیا با … ادامه مطلب

  تعداد بازدید : 224

  امتیاز : 3

  سایز تصویر : ۱۶۰۰x۹۹۸

  حجم تصویر : ۸۷۲ کیلوبایت

  تاریخ ارسال : ۶ اسفند ۱۳۹۳

  Xia Junsu عضو گروه JYJ

  افرادی که این تصویر را پسندیده اند

 • avatar
 • امتیاز امتیاز تصویر : 3
  لایک کننده‌ها
  Loading علاقه‌مندی

  2 نظر در “Xia Junsu عضو گروه JYJ

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  قوانین نظرات : 1-نظرات باید به فارسی نوشته شوند. 2-نظرات باید مربوط به تصویر باشند.