ارسال کننده
avatar

 • 26 تصویر
 • اطلاعات تصویر

  اِبا تُوْ اِلسا نیلسون (زاده ۲۹ اکتبر ۱۹۸۷) که با نام هنری اش ‘تُوْ لُو’ (به انگلیسی: Tove Lo)(تلفظ اصلی به زبان سوئدی: تووِه لوو tuvah lu) شناخته میشود، خواننده و ترانه سرای سوئدی ست ، او در Djursholm در شمال استکهلم بزرگ شد و در همانجا در مدرسه ی موسیقی فارغ التحصیل شد. توُلُو در سال ۲۰۰۶ در یک راک بند سوئدی به اسم Tremblebee به اجرا پرداخت. بعد از از هم پاشیدن این گروه ، او مشغول نوشتن ترانه و موفق به بستن قرار داد با Warner/Chappel Music در سال ۲۰۱۱ شد. کار کردن و ساختن موسیقی با تهیه کنندگان موسیقی مثل مکس مارتین و الکساندر کرونلاند او را به ترانه سرایی موفق تبدیل کرد. درحالی که او هم زمان مشغول ترانه نویسی برای موزیک خودش بود با گروه ترانه نویسی مکس مارتین به اسم Wolf Cousins قرار داد بست و به او پیشنهاد بستن قرار داد با کمپانی آیلند رکوردز و پولیدور رکورزد داده شد.

  توُلُو با انتشار اولین آلبوم خود به اسم ملکه ی ابرها مشهور شد . این آلبوم در هفته ی اول رتبه ی ۱۴ را در چارت دویست آلبوم برتر هفته بیلبورد در سال ۲۰۱۴ کسب کرد. ترانه موفق این آلبوم به اسم عادت ها رتبه ی سوم را در صد آهنگ داغ بیلبورد کسب کرد که با موفقیت زیادی همراه بود. در انجام کار خودش، توُلُو آهنگ های زیادی برای خوانندگان دیگر نوشته است. مانند آهنگ واقعاً عاشقم باشاز الی گولدینگ که اولین نامزدی گرمی خودش را در سال ۲۰۱۵ رقم زد.

  تُولُو در آهنگ هایش برای صادق بودن و در عین حال پیچیده بودن معروف است. بسیاری از مدیاها لقب ‘غمگین ترین دختر سوئد’ را به او داده اند.

  زندگی شخصی

  تُوْ لُو در تاریخ بیست و نه سال ۱۹۵۷ در شهر استکهلم، سوئد به دنیا آمد. مادر او یک روانشناس و پدرش یک بیزینسمَن است. او یک برادر بزرگتر دارد. لقب طولانی مدت او که هم اکنون نام هنری اش هم است، تُولُو ، در سه سالگی توسط مادرخوانده اش به خاطر علاقه ی او به گربه های وحشی (به انگلیسی Lynx , به سوئدی Lo) به او داده شد.

  والدین او تحصیل کرده بودند پس تولو هم در مدرسه نمره های خوبی میگرفت و به ادبیات بسیار علاقه‌مند بود و شعر و داستان های کوتاه مینوشت.

  مدتی بعد ، لو علاقه اش به موسیقی زیاد شد و به همراه دوستانش یک گروه دخترانه تشکیل داد. به همراه گروه، تولو اولین آهنگش را در سال ده یا یازده سالگی نوشت. در سال پانزده سالگی اش شعر هایی نوشت و در استیج دوبار اجرا کرد. او به مدرسه ی موسیقی در استکهلم رفت و در راه این مدرسه با Caloline Hjelt آشنا شد . او هم اکنون عضو گروه آیکان پاپ است.بعد از دو سال تولو از مدرسه فارغ التحصیل شد و از آن به بعد میدانست که حرفه ی آینده اش فقط و فقط موسیقی است در حالی که والدینش چیزهای دیگری را ترجیح میدادند.

  اِبا تُوْ اِلسا نیلسون (زاده ۲۹ اکتبر ۱۹۸۷) که با نام هنری اش ‘تُوْ لُو’ (به انگلیسی: Tove Lo)(تلفظ اصلی به زبان سوئدی: … ادامه مطلب

  تعداد بازدید : 218

  امتیاز : 0

  سایز تصویر : ۱۹۲۰x۱۰۸۰

  حجم تصویر : ۱۶۸ کیلوبایت

  تاریخ ارسال : ۱۲ شهریور ۱۳۹۵

  تصویر اِبا تُوْ اِلسا نیلسون Tove Lo
  امتیاز امتیاز تصویر : 0
  Loading علاقه‌مندی

  منتظر نظرات شما هستیم

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  قوانین نظرات : 1-نظرات باید به فارسی نوشته شوند. 2-نظرات باید مربوط به تصویر باشند.