ارسال کننده
avatar

 • 18 تصویر
 • بعضی وقتا باید دل کند از همه چی

  اطلاعات تصویر

  تکن تگ تورنومنت ۲ (به ژاپنی: 鉄拳タッグトーナメント۲ Tekken Taggu Tōnamento 2، به انگلیسی: Tekken Tag Tournament 2) یک بازی رایانه‌ای به سبک مبارزه‌ای که هشتمین قسمت در سری بازی‌های مبارزه‌ای تکن، و نسخه دوم از سری تگ تورنومنت می‌باشد. این بازی در ابتدا بر روی آرکید در ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۱ در ژاپن منتشر شد و نسخه خانگی آن برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ در سپتامبر ۲۰۱۲ منتشر شده‌است و همچنین در نوامبر ۲۰۱۲ به عنوان بازی روز عرضه برای کنسول جدید نینتندو وی یو منتشر شده‌است. هارادا اعلام کرده‌است که روند و موتور بازی نسبت به تکن ۶ متفاوت خواهد بود.

  داستان

  تکن تگ تورنومنت ۲، از نظره قانونی دارای داستان نمی‌باشد و بیشتر به خاطر گردآوردن تمام شخصیت‌ها، حتی آن‌هایی که در داستان اصلی تکن کشته شده بودند می‌باشد.

  شخصیت‌ها

  تمام ۴۱ شخصیت قابل بازی در تکن ۶ (با احتساب پاندا) به همراه جون کازاما از تکن ۲، تورو اوگر از تکن ۳ که دیگر با نام انشنت اوگر شناخته می‌شود و جینپاچی میشیما از تکن ۵ در بازی حضور دارند، به همراه ارتقاء طراحی تمام شخصیت‌ها. دویل کازویا نیز در غالب خود شخصیت کازویا قرار دارد (بر خلاف دویل جین که شخصیتی جدا دارد)، همچنین ناشناخته نیز دوباره به عنوان غول‌آخر و یک شخصیت انتخاب شدنی در کنار دیگر شخصیت‌ها حضور دارد. به طور کلی ۴۵ شخصیت در نسخه آرکید و ۵۹ شخصیت در نسخه خانگی تکن تگ تورنومنت ۲ حضور دارند که بیشترین تعداد شخصیت در تمام تاریخ این سری و حتی دیگر بازی‌های مبارزه‌ای است (بعد از مورتال کامبت: آرماگدون با ۶۲ شخصیت). برای اولین بار در تاریخ تکن تقریباً همه شخصیت‌ها با زبان مادری خود صحبت می‌کنند.

  تکن تگ تورنومنت ۲ (به ژاپنی: 鉄拳タッグトーナメント۲ Tekken Taggu Tōnamento 2، به انگلیسی: Tekken Tag Tournament 2) یک بازی رایانه‌ای به سبک مبارزه‌ای … ادامه مطلب

  تعداد بازدید : 222

  امتیاز : 3

  سایز تصویر : ۱۹۲۰x۱۰۸۰

  حجم تصویر : ۱۴۵ کیلوبایت

  تاریخ ارسال : ۳ شهریور ۱۳۹۵

  شخصیت جین کازاما در بازی Tekken

  افرادی که این تصویر را پسندیده اند

 • avatar
 • امتیاز امتیاز تصویر : 3
  لایک کننده‌ها
  Loading علاقه‌مندی

  منتظر نظرات شما هستیم

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  قوانین نظرات : 1-نظرات باید به فارسی نوشته شوند. 2-نظرات باید مربوط به تصویر باشند.