ارسال کننده
avatar

 • 253 تصویر
 • I wish you were here with me

  اطلاعات تصویر

  وان دایرکشن یا یک جهت (به انگلیسی: One Direction) یک گروه پاپ پسرانه بریتانیایی-ایرلندی است که در سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد. نایل هوران، لیام پین، هری استایلز و لوئی تاملینسون اعضای اصلی این گروه هستند. زین مالک در ۲۵ مارس ۲۰۱۵ از این گروه جدا شد؛ که باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران این گروه شد، طرفداران این گروه دایرکشنر (بهانگلیسی: Directioner) نامیده می‌شوند.

  آنها با انتشار آلبوم همه شب بیدار (up all night)در نوامبر سال ۲۰۱۱ به شهرت بیشتری دست پیدا کردند. این آلبوم برای اولین بار در تاریخ و در نخستین هفته پخش در آمریکا، در صدر جدول پرفروش‌های موسیقی این کشور قرار گرفت. آلبوم دوم آنها مرا به خانه ببر (take me home)در نوامبر ۲۰۱۲ منتشر شد و این آلبوم نیز فروش بسیار خوبی داشت. نام سومین آلبوم آنها، خاطرات نیمه‌شب(midnight memories) نام دارد که در نوامبر ۲۰۱۳ منتشر شد. این گروه تک آهنگ جدید خود را به نام «ضد آتش» (fire proof)را در ۹ سپتامبر ۲۰۱۴ وارد بازار کرد. آلبوم چهارمشان به نام چهار(four) در تاریخ ۱۷ نوامبر وارد بازار شد. این گروه لقب بهترین بوی بند جهان را دارد. آلبوم جدید آن‌ها به اسم ساخته شده در بامداد (Made in the A.M) در ۱۳ نوامبر ٢٠١۵ منتشر شد که دارای ۱۷ ترک می‌باشد. این آلبوم، اولین آلبوم آن‌ها بدون حضور مالک می‌باشد. هم اکنون این گروه لقب بهترین بوی بند جهان با موفقیت بیش از حد در ۶ سال دارد.

  وان دایرکشن یا یک جهت (به انگلیسی: One Direction) یک گروه پاپ پسرانه بریتانیایی-ایرلندی است که در سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد. … ادامه مطلب

  تعداد بازدید : 134

  امتیاز : 7

  سایز تصویر : ۱۴۰۰x۹۳۴

  حجم تصویر : ۱۵۷ کیلوبایت

  تاریخ ارسال : ۲۷ مرداد ۱۳۹۵

  گروه معروف وان دایرکشن ONE DIRECTION

  افرادی که این تصویر را پسندیده اند

 • avatar
 • avatar
 • امتیاز امتیاز تصویر : 7
  لایک کننده‌ها
  Loading علاقه‌مندی

  منتظر نظرات شما هستیم

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  قوانین نظرات : 1-نظرات باید به فارسی نوشته شوند. 2-نظرات باید مربوط به تصویر باشند.