ارسال کننده
avatar

 • 1052 تصویر
 • اگــ رویای خودتو نســـازی.. کسی استخدامت میــکنه تا رویای آن را بســـازی

  اطلاعات تصویر

  ملکه السا از آرندل یک شخصیت داستانی است که در به نظر می رسد والت دیزنی انیمیشن استودیوز فیلم انیمیشن ۵۳، منجمد . او در درجه اول توسط ابراز برادوی بازیگر و خوانندهآدینا منزل . در آغاز فیلم، او توسط ابراز اوا بلا عنوان یک کودک خردسال و اسپنسر لیسی Ganus به عنوان یک نوجوان.

  ایجاد شده توسط مدیر کریس باک ، السا است که آزادانه در عنوان شخصیت بر اساس ملکه برف ، یک داستان تخیلی دانمارکی توسط هانس کریستین اندرسن . در فیلم اقتباسی دیزنی، او به عنوان شاهزاده خانم از داستانی معرفی اسکاندیناوی پادشاهی Arendelle، اری برنده زن به تاج و تخت و خواهر بزرگتر از شاهزاده خانم آنا ( کریستن بل ). السا است که توانایی جادویی برای ایجاد و دستکاری یخ و برف. او سهوا به یک زمستان ابدی در شب تاجگذاری او می فرستد آرندل. در طول فیلم، او در تلاش برای اولین بار با کنترل و پنهان توانایی های خود و سپس با آزاد خودش را از ترس او از ناخواسته آسیب رساندن به دیگران، به خصوص خواهر کوچکتر او.

  شخصیت ملکه برفی، خنثی اما دل سرد در پری اصلی و تبه کار در سازگاری بسیاری از شخصیت های، با توجه به تصویر شفاف او دشوار است برای انطباق به فیلم به اثبات رساند.مدیران چند فیلم، از جمله والت دیزنی ، اقدام به ساخت در شخصیت، و تعدادی از سازگاری فیلم قرار زمانی که آنها نمی تواند کار کردن شخصیت کنار گذاشته شد. باک و همکاری مدیر خود، جنیفر لی ، در نهایت قادر به حل معضل با به تصویر کشیدن السا و آنا به عنوان خواهر بودند. به همان اندازه که مبارزه آنا خارجی است، السا داخلی است. این به السا به تدریج به عنوان یک دلسوز، شخصیت اشتباه بازنویسی شد.

  السا پذیرش تا حد زیادی مثبت از نظر، که خصوصیات پیچیده خود و آسیب پذیری ستایش برخوردار بوده است. منزل نیز به طور گسترده برای عملکرد صوتی خود را از السا ستایش بود، به خصوص که از عملکرد خود را از آهنگ ” اجازه دهید این برو “، با منتقدان اغلب خواستار او یک “نیروگاه”. [۱]

  ملکه السا از آرندل یک شخصیت داستانی است که در به نظر می رسد والت دیزنی انیمیشن استودیوز فیلم انیمیشن ۵۳، منجمد . … ادامه مطلب

  تعداد بازدید : 252

  امتیاز : 9

  سایز تصویر : ۱۶۰۰x۱۲۰۰

  حجم تصویر : ۴۱۴ کیلوبایت

  تاریخ ارسال : ۸ تیر ۱۳۹۵

  آنا و السا در کارتون یخ زده Elsa Anna Frozen

  افرادی که این تصویر را پسندیده اند

 • avatar
 • avatar
 • امتیاز امتیاز تصویر : 9
  لایک کننده‌ها
  Loading علاقه‌مندی

  منتظر نظرات شما هستیم

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  قوانین نظرات : 1-نظرات باید به فارسی نوشته شوند. 2-نظرات باید مربوط به تصویر باشند.